Jak spray Venal pomógł mi w upały.

Udostępnij ten post

Pamiętacie jak pisałam Wam o moich odczuciach dotyczących sprayu do zmęczonych nóg Venal? Jeżeli nie to możecie zajrzeć TUTAJ. Testowałam go zimą. Tym razem mogłam przekonać się jak radzi sobie latem.

Nie wiem jak Wy, ale ja latem dużo bardziej odczuwam zmęczenie nóg. Upały dają mi się we znaki a nogi puchną i odmawiają posłuszeństwa. W ciągu dnia nie mam nawet chwili, aby poleżeć z pępkiem na wierzchu i zarzucić nogi na żyrandol. A szkoda ;) W związku z tym muszę szukać dla siebie jakiś innych alternatyw. Powiem Wam szczerze, że spray Venal latem sprawdza się świetnie. U nas w domu nikt nie spędza całego dnia na kanapie przed telewizorem. Staramy się żyć aktywnie, ale nogi czasami nie chcą współpracować.

Spray Venal był z nami na kilku dłuższych spacerkach. Uczucie chłodzenia jest przecudowne gdy z nieba leje się żar. Można go bez obaw stosować w miejscach zamieszkałych przez komary i inne tego typu paskudy. Jego ziołowy zapach na szczęście ich nie przyciąga. Jedynym minusem jest uczucie lepkości, które mi bardzo przeszkadzało. Czułam, że się kleję. Myślę jednak, że coś kosztem czegoś. Byłam w stanie to wytrzymać, bo w zamian mój ból nóg znacznie się zmniejszał. Bardzo podoba mi się to, że nie muszę brudzić sobie rąk, wystarczy spryskać nogi, spray sam się rozprowadzi. Opakowanie jest bardzo estetyczne, przejrzyste i przede wszystkim nieprzesadzone. W dodatku pasuje mi do kafelek w łazience ;)

Z czystym sumieniem mogę Wam polecić spray Venal. Latem sprawdza się nawet lepiej niż zimą!7 komentarzy :

 1. Mnie trochę rozczarował ten produkt.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja przekornie napiszę że chciałabym trochę gorąca nawet dla stóp;}}}}. U mnie prawie jesień

  OdpowiedzUsuń
 3. W sprayu jeszcze nie miałam chłodziaczka do nóg :) W zasadzie to wygodniejsze rozwiązanie niż żel :)

  OdpowiedzUsuń
 4. pierwsze słyszę o takim specyfiku:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo chętnie bym spróbowała tego sprayu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Miewam czasami takie zmęczenie nóg, może taki sprey przyniósłby ukojenie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Coś dla moich biednych nóg ;) najczęściej używam żelu chłodzacego , taki sprej byłby wygodniejsze . Chyba się skuszę

  OdpowiedzUsuń