Zatrzymaj czas z nasz-album.pl + KONKURS

Udostępnij ten post

Nasze życie zdecydowanie biegnie za szybko. Dni mijają w mgnieniu oka. Jednego dnia głaskamy dzidziusia w brzuchu, a za chwilę biegamy za brzdącem z chusteczką i próbujemy wytrzeć mu nosek. Jednego wieczoru bawimy się z narzeczonym na szalonej imprezie, a za jakiś czas siedzimy wygodnie w fotelach i trzymamy się za ręce spoglądając jak nasze dzieci układają wieżę z klocków. Co zrobić żeby chociaż na chwilę czas stanął w miejscu? Jak zatrzymać te piękne chwile?

Oczywiście zatrzymać czasu się nie da. Jednak uwiecznić te magiczne momenty pomoże aparat. Nie trzeba być profesjonalnym fotografem aby uchwycić kilka cudownych zdarzeń, chwil, spotkań. Nawet jeżeli nie będą to zdjęcia perfekcyjne to oglądanie ich może sprawić nam mnóstwo radości. Z własnego doświadczenia wiem, że tysiące zdjęć zalegających na komputerze bardzo rzadko jest przez nas oglądanych. Pomimo postępu cywilizacji wolimy zdjęcia, które można dotknąć. Idealnym rozwiązaniem dla nas stała się strona nasz-album.pl

Wspólnie z mężem postanowiliśmy stworzyć album, który będzie nam przypominał różne zabawne, wzruszające i miłe momenty z życia. Umieściliśmy w nim wspomnienia, które wydały nam się najważniejsze odkąd jest z nami Filip. Wybraliśmy naprawdę wiele fotografii, które w jakiś sposób były dla nas ważne. Nie chcieliśmy żeby był to album monotematyczny (chociaż taki też można sobie stworzyć). My postanowiliśmy, że nasz album będzie zaskakiwał. Spójrzcie jakie są efekty:
Teraz gdy będziemy chcieli wywołać uśmiech na naszych twarzach i przywołać mnóstwo wspomnień wystarczy, że usiądziemy wspólnie z tą książką i wrócimy do tamtych dni.

My już swój album mamy, a Wy? Jeżeli jeszcze nie posiadacie takiego albumu to mam dla Was niespodziankę.Konkurs "Zatrzymaj czas."


Wystarczy, że w komentarzu pod plakatem konkursowym (KLIK) wkleisz zdjęcie odnoszące się do tematu konkursu "Zatrzymaj czas" i w kilku zdaniach opiszesz dlaczego właśnie ten moment chcesz zatrzymać.

Zasady konkursu:
1. Konkurs organizowany jest dla fanów MaaMaa BaalBinkaa i nasz-album.pl (przez fanów rozumie się osoby, które polubiły oba profile).
2. Konkurs trwa od 01.05.2016r. do 16.05.2016r.
3. Zadanie konkursowe polega na umieszczeniu pod plakatem konkursowym na FB zdjęcia pasującego do tematu konkursu i uzasadnienia swojego wyboru.
4. Zapraszamy do udostępniania plakatu (KLIK) i zapraszania znajomych do wspólnej zabawy.
5. Nagrodą jest jeden egzemplarz foto-albumu (A4 PION 20 stron).
6. Zwycięzca zostanie wybrany w terminie do 25.05.2016r. Nagrodzona zostanie osoba, której odpowiedź zostanie uznana (przez organizatora i sponsora) za najlepszą i wywołującą najwięcej emocji.

Pełny regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest MaaMaa BaalBinkaa
2. Sponsorem nagrody jest nasz-album.pl
3. Jedna osoba może dodać tylko jedno zgłoszenie.
4. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
5. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać poprawnie zadanie konkursowe.
6. Konkurs trwa od 01.05.2016 r do 16.05.2016 r do godziny 23:59
7. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 5 dni roboczych od daty zakończenia konkursu.
8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca ma obowiązek podania organizatorowi swoich danych teleadresowych (adres dostawy, nr telefonu oraz adres e-mail) poprzez wiadomość e-mail  ( maamaabloog@onet.pl ) lub poprzez wiadomość prywatną na fanpage strony MaaMaa BaalBinkaa w ciągu 3 dni od daty publikacji wyników na stronie organizatora. W przeciwnym razie jury wyłoni kolejnego zwycięzcę.
9. Wysyłka nagród przez sponsora możliwa tylko na terenie RP.
10. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez organizatora oraz sponsora swoich danych osobowych na potrzeby konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Zwycięzca ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawy.
11. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu przez Uczestnika.
12. Reklamacje należy składać na adres maamaabloog@onet.pl

Zwycięzcą konkursu jest:
Agnieszka Jop


Za bardzo trafną i ciekawą interpretację upływającego czasu, która daje do myślenia :) Mam nadzieję, że uda Ci się zatrzymać czas tworząc swój własny album :)

Czekam na kontakt :)

12 komentarzy :

 1. Czas pędzi nieubłaganie i miło jest móc chociaż część tych pięknych chwil spędzonych razem uwiecznić na fotografiach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czas pędzi nieubłaganie i miło jest móc chociaż część tych pięknych chwil spędzonych razem uwiecznić na fotografiach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Życie to.są chwile chwile tak ulotne jak motyle , ale pozostaje wspomnień czar :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ach, przepiękny ten album. :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny album. Ja mam już jeden, ale ciągle pozostaje mnóstwo zdjęć, które czekają na swoją foto książkę.

  OdpowiedzUsuń
 6. ja takowej fotoksiążki nie mam ale wybierając ostatnio w IKEA regał na książki sięgnęliśmy po taki, do którego w drzwi można wsadzić właśnie zdjęcia. Efekt nieziemski :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubie zdjecia nie mam jeszcze albumu jeśli uda mi się wygrać to bedzie to alnum z najsmieszniejszymi fotkami taki nam się marzy

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubie zdjecia nie mam jeszcze albumu jeśli uda mi się wygrać to bedzie to alnum z najsmieszniejszymi fotkami taki nam się marzy

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam zdjęcia i wręcz maniakalnie fotografuję zawsze i wszędzie :D

  OdpowiedzUsuń