Wader naszym kompanem do zabaw w piaskownicy + KONKURS

Udostępnij ten post

Niby taki niepozorny, a jednak jest źródłem świetnej zabawy i zachęca do kreatywności. Mowa oczywiście o piasku. To z niego nad morzem tworzą się wielkie zamki z fosami, nad jeziorem kanały wodne, a w piaskownicy babeczki.

Zabawy w piasku to jedna z najstarszych zabaw podwórkowych (o ile nie najstarsza). Z tym, że kiedyś bawiło się na kupce żwiru przywiezionego na budowę i do dyspozycji miało się starą łyżkę, pudełko po margarynie i kilka mniejszych po serkach homogenizowanych. Oczywiście świat idzie do przodu, a my razem z nim. Teraz do zabawy w piasku jest masa wspaniałości: wiaderka, foremki, koparki, spychacze, młynki... Co tylko dusza zapragnie.

Warto jednak postawić na zabawki, które są trwałe i wytrzymałe. Takie, które po dwóch dniach nie będą musiały "wylecieć" do kosza, bo grabki złamały ząbek lub ucho oderwało się od wiaderka. W tek kwestii jestem wierna tylko jednemu producentowi zabawek- Wader. Firma ta jeszcze nigdy mnie nie zawiodła i mam nadzieję, że tak pozostanie. Zabawki są trwałe, solidne, precyzyjnie wykonane i interesujące dla dzieciaków. Wyprodukowane są z solidnego tworzywa sztucznego,

Jaki jest nasz niezbędnik do zabaw w piasku?


1. Komplet do piasku.


To co w każdej piaskownicy powinno się znaleźć to wiaderko, sitko, łopatka, grabki, foremki i młynek. Bez tego nie ma co zaczynać zabawy! To tak jak jakby piekarz nie miał mąki albo malarz nie miał farby. Zestaw z Wader ma transparentne wiaderko więc można wsypać do niego piasku, kamyczków i zalać wodą co da nam mini akwarium. Dziecko będzie mogło oglądać swoje skarby  umieszczone na dnie wiaderka spoglądając przez ściankę wiaderka.

2. Wózek plażowicza.


Co jeżeli pojedziemy nad morze? Nad jeziorko? Albo w gości do innych dzieci? Wtedy koniecznie trzeba zabrać ze sobą własny "sprzęt". Idealny do takiej wędrówki będzie wózek plażowicza. Dzieci kochają coś nosić, ciągnąć, popychać, a do tego czuć odrobinę niezależności. Taki wózek to jak własna walizeczka  najbardziej potrzebnymi zabawkami do piasku.

3. Wywrotka z kompletem do piasku.


Nie da się ukryć, że mamy w domu małego fana motoryzacji. Filip nawet w piaskownicy musi mieć autka. Przecież jakoś ten piasek trzeba przewozić z jednego miejsc w drugie. Do tego potrzebna jest mu wywrotka, łopatka (do załadowania piachu) i utwardzona trasa. Tak można nawet wywieźć pół piachu z piaskownicy, a mama nawet nie zauważy kiedy to się stało ;) W tej wywrotce jest ruchomy kiper więc frajda nie do opisania, bo przecież załadunek łopatą jest super ale nie ma nic lepszego niż rozładunek za pomocą ruchomej wywrotki.

4. Koparka z kompletem do piasku.


Wywrotką piasek można przetransportować ale do zrobienia dziury albo przesunięcia hałdy piachu potrzebny jest "grubszy" sprzęt. My mamy koparkę, która ma ruchomą łychę i tył. Koparka ma 36 cm, a specyfika zabawki jest zupełnie taka sama jak realnego pojazdu. Z taką maszyną można budować mosty, fortece i inne budowle.

Posiadając taki zestaw zabawek do piaskownicy można stworzyć niesamowite budowle. W kilka chwil powstanie zamek z wieżą obronną, otoczone głęboką fosą. Piaskowa autostrada z mostami i tunelami przestanie być jedynie marzeniem.

Dla wszystkich, którym podoba się nasz niezbędnik do piaskownicy mamy niespodziankę! Wspólnie z marką Wader zapraszamy na konkurs, gdzie do wygrania są cztery zestawy zabawek do piaskownicy.
Zadanie jest proste. W komentarzu pod plakatem konkursowym wstaw zdjęcie pod tytułem:

"Nasze zabawy z piaskiem"


Zdjęcie nie musi być zrobione w piaskownicy. Może to być plaża, żwirownia, piasek z doniczki, piasek kinetyczny... Zaszalejcie! Można dodać tylko jedno zgłoszenie. 

Nagrody to 4 zestawy zabawek:
1. Wózek plażowicza
2. Koparka z kompletem do piasku
3. Spychacz z kompletem do piasku
4. Zestaw wiaderko z dodatkami.

Zwyciężą 4 osoby, których zdjęcia będą ukazywał najwięcej radości z zabaw w piasku i będą najbardziej kreatywne.


Konkurs organizowany jest dla fanów MaaMaa BaalBinkaa i Wader. Przez fanów rozumie się osoby, które polubiły obie strony.

Ponadto zapraszam do:
 • Polubienia i udostępnienia plakatu konkursowego (KLIK)
 • Zapraszania pod plakatem znajomych do wspólnej zabawy.
 • Zaobserwowania Wader na Instagramie (KLIK)
 • Zaobserwowania MaaMaa BaalBinkaa na Instagramie (KLIK)


Konkurs trwa od 20-07-2016 r. do 05-08-2016 r. Wyniki zostaną ogłoszone do 7 dni roboczych od zakończenia konkursu. Zwycięzcy mają trzy dni na skontaktowanie się ze mną w sprawie wygranej.


Pełny regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest MaaMaa BaalBinkaa
2. Sponsorem nagród jest Wader.
3. Jedna osoba może dodać tylko jedno zgłoszenie.
4. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
5. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać poprawnie zadanie konkursowe.
6. Konkurs trwa od 20.07.2016 r do 04.08.2016 r do godziny 23:59
7. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 7 dni roboczych od daty zakończenia konkursu.
8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca ma obowiązek podania organizatorowi swoich danych teleadresowych (adres dostawy, nr telefonu oraz adres e-mail) poprzez wiadomość e-mail  ( maamaabloog@onet.pl ) lub poprzez wiadomość prywatną na fanpage strony MaaMaa BaalBinkaa w ciągu 3 dni od daty publikacji wyników na stronie organizatora. W przeciwnym razie jury wyłoni kolejnego zwycięzcę.
9. Wysyłka nagród przez sponsora możliwa tylko na terenie RP.
10. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez organizatora oraz sponsora swoich danych osobowych na potrzeby konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Zwycięzca ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawy.
11. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu przez Uczestnika.
12. Reklamacje należy składać na adres maamaabloog@onet.pl

Więcej konkursów znajdziesz na KONKURSOWE MAMY. Zapraszam!


WYNIKI!!!Dziękuję Wam wszystkim za udział w konkursie :) Przesłaliście mnóstwo pięknych zdjęć i wybór był trudny. Ostatecznie zadecydował sponsor ;) Oto wyniki:

1. Wózek plażowicza- Kasia Marzantowicz
2. Koparka z kompletem do piasku- Monika Flok
3. Spychacz z kompletem do piasku- Karolina Karola
4. Zestaw wiaderko z dodatkami- Kasia Łopacka

Gratuluję kochani i czekam na Wasze dane do wysyłki nagród. Wszystkim którym się nie udało przypominam o konkursie na fana miesiąca (to już piaty raz) i konkursie z butelkami NUK (KLIK). Oczywiście w sierpniu to nie są ostatnie niespodzianki dla Was ;) Niedługo będą kolejne konkursy ze świetnymi nagrodami :)

13 komentarzy :

 1. "Nasze zabawy z piaskiem"https://www.facebook.com/photo.php?fbid=910229325752280&set=p.910229325752280&type=3

  OdpowiedzUsuń
 2. Super sprzęt! Będę musiała pomyśleć nad powalającym zdjęciem :D

  OdpowiedzUsuń
 3. O super uwielbiamy zabawki z wadera :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiamy zabawy w piaskownicy
  Synek po prostu to Kochana ♡

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiamy zabawy w piaskownicy
  Synek po prostu to Kochana ♡

  OdpowiedzUsuń
 6. moje córcie tez uwielbiaja ale cudne nagrody jejku:0 komplety wprost marzenie dla nas;0Monika Flok

  OdpowiedzUsuń
 7. Super pomysł na zabawę,moja artystka uwielbia pasek.

  OdpowiedzUsuń
 8. a gdzie trzeba zamiescic zdjęcie?

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiamy zabawki Wadera!!Marcel dostał w prezencie traktory giganty i nie ma dnia żeby się nimi nie bawił :) Zabawa w górze piasku to jego żywioł,a najlepiej jeszcze na plaży :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bierzemy udział :-) a akurat by nam się przydał taki zestaw, młodszy braciszek ma kilka rzeczy do piaskownicy po starszym, ale nie ma to jak swoje ;-)

  Rozłącza mi jak chce zaobserwować Instagram i nie wiem czy wskoczyło czy nie.

  OdpowiedzUsuń