Zabawka, która zajmie dziecko na długi czas. Little Tikes- Ocean Explorers.

Udostępnij ten post


Dzieci uwielbiają mieć wybór. Dotyczy to zarówno jedzenia jak i zabawek. Zatem wyciągamy dziecku kilka pudeł z najróżniejszymi zabawkami i... po krótkiej chwili mamy ogromny bałagan w całym domu. A może by tak zamienić te pudła na jedną konkretną i dużą zabawkę? Taką, która zajmie naszą pociechę na kilka godzin.


Jakieś cztery miesiące temu w jednym z pokoi stanęła zabawka firmy Little Tikes- Ocean Explorers. I to był strzał w 10! Filip przepada przy niej na długi, długi, długi czas... Dlaczego? Wszystko za sprawą różnorodności.


Ocean Explorers to zabawka, która składa się z trzech innych. Można używać ich połączonych lub każdej osobno, można zmieniać ich pozycje, łączyć w linii prostej lub na boki. Wszelka inwencja twórcza mile widziana!Zabawka nr. 1 Grająca ośmiornica.


Jest to duża fioletowa ośmiornica z ruchomymi mackami. Do macki wkładamy piłeczki i naciskamy rączkę po to, aby piłeczki wleciały do specjalnych tuneli i wypadły na dole. Z każdym ruchem rączki ośmiorniczka zaczyna grać wesołą melodyjkę. Na mackach znajdują się także wirujące kółeczka napędzane przez spadające piłeczki oraz suwaki w kształcie krabów.

Zabawka nr. 2 Tunel.


Jest to materiałowy tunel. Wzór materiału to kolorowe, bajeczne rybki. Na początku tunelu wisi mała grzechotka w kształcie ośmiornicy z materiałowymi mackami. Dziecko może czołgać się w tunelu.

Zabawka nr. 3 Kapsuła podwodna.To jest zdecydowanie najbardziej rozmaity element zestawu. Jest to kapsuła podwodna z wieloma ruchomymi elementami. Posiada rurę, gdzie można wrzucać piłeczki. Ma ster, busolę, dźwignię, lustereczko.

Jak zatem widzicie tutaj przepych i różnorodność zdecydowanie działa na korzyść zabawki. Kolory, wzory, dźwięki to idealna stymulacja dla naszych pociech. Dodatkowo tu można puknąć, tam przekręcić, tu coś wrzucić... Nic tylko eksperymentować, próbować, wymyślać i kombinować.


Wasze maluchy też lubią zabawki o wielu opcjach do wyboru?

9 komentarzy :

 1. Ale świetne, bajecne jak to mowi moja ;-) Monika Flok

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow robi wrażenie :-) Bardzo fajna i przy tym wciągająca do zabawy :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. O kurczę, ekstra! :D Nie widziałam nigdy takiej, chyba poszukam... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się :D Mam prawie 5 latkę w domu, jak idę z nią do biblioteki to tam jest tunel ... zawsze się w nim bawi :) także myślę, że zabawka spodobałaby się obu moim córkom :) tylko gdzie ja bym ją trzymała :D za małe mieszkanie

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna zabawka, nigdy wcześniej jej nie widziałam

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajna, ale dla mnie zbyt wiele miejsca zajmuje :-P

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajna, ale dla mnie zbyt wiele miejsca zajmuje :-P

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzieci lubią takie kolorowe grające ruszające się zabawki... Ale tylko jest ich teraz na rynku że nie wiadomo co wybrać ;-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Takie cosik na pewno spodobałoby się mojej dziewczynce, gdyby tylko była młodsza..... :)

  OdpowiedzUsuń