Jak spędzasz Sylwestra?

Udostępnij ten post

Koniec roku trzeba uczcić. To akurat jest oczywiste. Ale jak to zrobić? Każdy z nas ma swój własny plan na tę jedyną noc w roku. Jak Ty spędzasz Sylwestra?

Oto 8 najpopularniejszych typów Sylwestrowiczów:


Typ 1. Na kierowce.


Impreza do białego rana, tańce, wariacje i picie szampana. Tylko ktoś tę całą zgraję będzie musiał porozwozić do domu i jakoś wtaszczyć do środka lub ewentualnie podrzucić pod drzwi, zadzwonić i zwiać. W tym roku wypadło na Ciebie? Jak mi przykro...


Typ 2. Na wariata.


W tle melodia jak ze średniowiecza, wszyscy przysypiają a Ty... stajesz na stole i zaczynasz tańczyć, porywasz każdą pannę do tańca i zaczynasz bawić się w DJ-a? Czyli jesteś zdecydowanie typem sylwestrowego wariata lub szaleńca, który rozkręci każdą imprezkę.


Typ 3. Na konesera.


Szampan, wino, wódka, likier cioci Jadzi i nalewka wujka Zenka... Przecież trzeba spróbować wszystkiego. A jak nie alkoholu to może poderwać każdą pannę lub kawalera? To zadania dla prawdziwego konesera ;)


Typ 4. Na filmowca.


Wrocław, Kraków, Warszawa i co tam jeszcze w tej telewizji będą pokazywać? W tym roku znów spędzisz Sylwestra na najbardziej skakanej (po kanałach) imprezie świata? Do tego paczka chipsów i popcorn? Jeżeli tak spędzasz Sylwestra to zdecydowanie jesteś typem filmowca.


Typ 5. Na przypałowca.


Napijesz się tak mocno, że przyjaciele wymalują Cię dżemem albo zrobią dużo gorszy numer? Może na wpół przytomny obudzisz się 500 km od domu? Cokolwiek to będzie zapamiętasz to na długo!

Typ 6. Na pirotechnika.


Fajerwerki kupiłeś już miesiąc temu i każdego dnia je oglądasz? Do tego układasz plan, które wystrzelisz na samym początku i co dwa dni zmieniasz koncepcje? W tym roku będziesz typem pirotechnika.

Typ 7. Na nianie.


Nie ważne czy masz swoje dzieci czy takie podrzucone. Twój Sylwester odbędzie się pomiędzy Smerfami, Hello Kitty, Kucykami Pony, Batmanem, Minionkami czy jeszcze tam jakimiś innymi stworami oznacza to tylko tyle, że zostałaś wrobiona w bycie nianią.

Typ 8. Na śpiocha.


Już od 20 zaczniesz ziewać i marzyć o wbiciu się w piżamkę? O 21 zaczniesz walczyć ze snem, a o 22 zaśniesz? Obudzisz się chwilę przed północą jak ludzie zaczną hałasować tymi wstrętnymi fajerwerkami? Jeżeli już zaczynasz myśleć o ciepłym łóżeczku to jesteś typem śpiocha.

A Ty jak spędzasz tegorocznego Sylwestra?

8 komentarzy :

 1. Niania i filmowiec to mój Sylwester :-) antyterrorystka

  OdpowiedzUsuń
 2. Włąśnie będziemy na tej najbardziej skakanej imprezie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja za kółkiem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Roku bez trosk i zmartwień,
  życia w miłości, przyjaźni i szczęściu.
  Oby najskrytsze marzenia znalazły urzeczywistnienie,
  a każdy dzień przynosił tylko radość i uśmiech

  Szczęśliwego NOWEGO ROKU kochana :*

  Buziaki :*:*

  Baw się dobrze :*:*:*

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja Sylwestra spędzałam z juniorem więc chyba na nianię :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Filmowiec,niania spioch��Monika Flok

  OdpowiedzUsuń