Muzea i wystawy w Polsce, które są przyjazne dziecku.

Dzieci raczej nie przepadają za chodzeniem korytarzem i patrzeniem na eksponaty zza szyby. Szybko się nudzą i zniechęcają. Jednak w Polsce mamy bardzo dużo naprawdę ciekawych miejsc, które można naszym dzieciom pokazać i nawet dotykać. Tak, tak... dotykać. Stworzyłam taką mini ściągę, która obrazuje muzea i wystawy w Polsce, które są przyjazne dziecku.

Czytaj dalej

5 rzeczy, które każda z nas powinna sobie zafundować z okazji Dnia Kobiet.

Już za kilka dni jest Dzień Kobiet. Mam nadzieję, że każda z nas w tym dniu zostanie przez kogoś doceniona i obdarowana kwiatkiem,czekoladką lub szczerym uśmiechem. W tym dniu wszystkie kobiety powinny czuć się ważne, atrakcyjne i wyjątkowe. W końcu to nasze święto.

Czytaj dalej

Foki grające w piłkę. Praca plastyczna dla dzieci.

Jakie zwierzęta kojarzą Wam się z zimą? Nam tuż obok pingwina i niedźwiedzia polarnego z zimą kojarzy się foka. Foki kojarzą nam się też z kolorową piłką i dobrą zabawą. Dlatego dzisiaj dzielimy się z Wami sposobem na fajną pracę plastyczną na dzieci, gdzie główną rolę odgrywają wesołe foki.

Czytaj dalej

Jakie zwierzę wybrać dla dziecka?


Bardzo często można usłyszeć, że dziecko lepiej rozwija się wśród zwierząt. Wiadomo, że zwierzak to przyjaciel na całe życie. Tylko jakie zwierzę wybrać dla dziecka? Przede wszystkim należy dokładnie przemyśleć kupno lub adopcję zwierzaka.

Czytaj dalej

DIY: Jak zrobić kule cotton balls?

Mam wrażenie, że chyba wszyscy już mają świecące kule. Wszyscy oprócz mnie. Czyli czas to zmienić. Jak wiadomo nikt tak dobrze jak sam sobie... Zatem zabrałam się do pracy i stworzyłam sobie sama cotton baals. Chcecie wiedzieć jak zrobić kule cotton balls?

Czytaj dalej

Do czego dziecku potrzebny jest tata?

Kim w dzisiejszych czasach jest TATA? Do czego dziecku potrzebny jest TATA? Pytania te nie powinny być trudne jednak takie właśnie są. Dlaczego? Dlatego, że pierwsze odpowiedzi jakie padają są zazwyczaj błędne.

Czytaj dalej

Najpiękniejsze cytaty o miłości.


Luty to miesiąc, w którym miłość aż wisi w powietrzu. Fakt, że czasem aż kręci się w głowie od różu, czerwieni i serduszek ale mimo wszystko ten czas jest bardzo optymistyczny. Więc jeżeli nie irytuje Cię bobasek ze strzałką i latające serduszka to mam dla Ciebie najpiękniejsze cytaty o miłości.

Czytaj dalej