Mam Blogerek Fanaberie- Mama Kreatywna.

Udostępnij ten post


To już drugie spotkanie, które wspólnie z Karoliną Matki Polki Fanaberie udało mi się zorganizować. Tak bardzo nam się podobało na ostatnim, że rozbudziłyśmy w sobie chęci do zorganizowania całej serii spotkań. Więc jeżeli chcecie się na jakieś załapać to koniecznie śledźcie nas na FB. Tym razem chciałyśmy pokazać kobietom, że drzemią w nich wielkie pokłady kreatywności. Jak się do tego zabrałyśmy?

Kiedy? Gdzie?Zaczęłyśmy od znalezienia sympatycznego, przestronnego i przyjaznego miejsca. Udało nam się! Spotkanie odbyło się 25 lutego w Pile, w Rockopolis. Miałyśmy dużo miejsca na tworzenie, kombinowanie, nawlekanie i mnóstwo innych rzeczy. Rockopolis to naprawdę bardzo klimatyczne miejsce. Obiad, który dla nas przygotowali był wspaniały. Dwa pyszne dania, które szybko wylądowały w naszych brzuchach.

WarsztatyJesteście ciekawi co robiłyśmy na spotkaniu? Skoro miało być tematycznie i kreatywnie postawiłyśmy na tworzenie biżuterii. Zaprosiłyśmy niezwykle ambitną, kreatywną i pomysłową kobietę. Anetę z Antaya, która pokazała nam jak tworzyć biżuterię i próbowała zarazić swoją pasją. Udało jej się to perfekcyjnie. Dziewczyny z pełnym skupieniem i zaangażowaniem tworzyły bransoletki i kolczyki. Miały możliwość przebierania w ogromnej ilości koralików o różnych kształtach i kolorach, do tego mnóstwo zawieszek i dodatków. Było bardzo kreatywnie! Aneta cały czas czuwała nad nami, pomagała i doradzała. W końcu jest ekspertem w tworzeniu biżuterii.Partnerzy spotkania i prezenty.


Głównym partnerem była Antaya. To właśnie dzięki niej każda z nas mogła stworzyć dla siebie coś wyjątkowego. Oto moje dzieła. Nie są tak piękne jak te robione przez Anetę ale jestem z nich bardzo zadowolona.HandKate podarowały piękne szkatułki na biżuterię. Stworzone z sercem, bo jest to wyrób hand made. Moja ma już w sobie mnóstwo kolczyków i zdobi toaletkę w sypialni.


Wydawnictwo RM zadbało o to abyśmy mogły w domu dalej dokształcać się w dziedzinie tworzenia biżuterii. Każda z nas dostała dwie książki pełne inspiracji do dalszej pracy.


Korallo podarowało nam materiały do robienia biżuterii. W sklepie tym można znaleźć mnóstwo elementów, które wykorzystuje się do kreatywnej pracy. Ja zrobiłam sobie bransoletkę i planuję jeszcze jedne kolczyki, których nigdy za wiele.

Na spotkaniu były razem z nami wspaniałe czytelniczki oraz inne blogerki. Blogi, które uczestniczyły w spotkaniu oprócz nas organizatorek to:

meldujegotowosc.pl
maluchwdomu.pl
mama-sama.pl
polishgirlolga.pl
oczamimamy.
chichotka.pl
blondpanidomu.wordpress.com
razdwa6.blogspot.com


Jestem bardzo zadowolona ze spotkania. Było sympatycznie, poznałam fantastyczne dziewczyny i znalazłam nowe hobby. Powoli planujemy już kolejne spotkanie i mamy nadzieję, że będzie równie miło i ciekawie.

11 komentarzy :

 1. Muszę następnym razem lepiej ocenzurować zdjęcia :) :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Samodzielnie wykonana biżuteria? Cudowna jest! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A mi młode zrzuciły kolczyki i uszkodził się kamyk. Jestem załamana bo miałam taki fajny komplet a nie zdążyłam założyć 😢

  OdpowiedzUsuń
 4. Piekne te Wasze wyroby :) Nie zgłosiłam się nawet, bo termin mi nie pasował, ale kto wie, może nastepnym razem? A może to Wy zgłosicie się na moje spotkanie? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kolejne wspaniałe spotkanie! Dziewczyny brawo za zaangażowanie i włożoną pracę. Może następnym razem będę mogła i ja się zgłosić 😉

  OdpowiedzUsuń
 6. Udane i bardzo kreatywne spotkanie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Widzę, że kolejne świetne spotkanie miało miejsce :)

  OdpowiedzUsuń