Ogrodowe porządki z marką Wader + DUŻY KONKURS

Udostępnij ten post

Dzieci kochają zabawy na dworze. Czasami jednak wychodzimy na zewnątrz nie po to aby szaleć na placu zabaw, spacerować lub grać w piłkę. Dorośli niestety mają też sporo obowiązków na ogrodzie. Czasem trzeba skosić trawę, coś zagrabić, przesadzić, przekopać i zrobić mnóstwo innych rzeczy. Co w tym czasie z dzieckiem?

Dzieci w tym czasie mogą nam pomagać. Przecież nie ma lepszego pomocnika niż dziecko. Tylko najpierw trzeba tego pomocnika skusić do pomocy. Idealnym kusicielem są zabawki ogrodowe marki Wader oraz seria Gigant. Filip mógłby spędzić wśród tych zabawek pół dnia i zawsze mu mało. 
Nasze ogrodowe porządki to zawsze mnóstwo śmiechu i zabawy. Jestem zaskoczona jak kilka zabawek potrafi zmienić nastawienie dziecka do obowiązków i zmienić wszystko w przyjemność. Spójrzcie tylko jak Filip dobrze się bawił podczas sprzątania.

Zaczęliśmy od przeniesienia piaskownicy w inny kąt podwórka. To wiązało się z tym, że trzeba było przewieść piasek w taczce. Z pomocą przyszła nam Łopatka XXL i niebieska taczka. Filip był zachwycony i najchętniej woziłby piasek przez cały dzień. Nie obyło się też bez wożenia w taczce Filipa. To dopiero była radocha.

Następnie trzeba było posprzątać gałązki i liście z przyciętych roślinek. Tutaj doskonale nadawała się wielka śmieciara. Filip upychał śmieci do szarego kosza, a następnie przyczepiał do śmieciarki i za pomocą czerwonej rączki wrzucał zawartość kosza do środka. Wszystko działa tak jak w prawdziwej śmieciarce.

Jednym z codziennych obowiązków Filipa jest karmienie króliczków. Z racji tego, że króliczków jest całe stado trzeba im zbierać dużo mleczu. Tutaj z pomocą zawsze przychodzi nam wywrotka. Filip ochoczo wędruje na łąkę ciągnąć za sobą swój pojazd i ładując do niego mlecz lub koniczynę.
Jeżeli trzeba coś przekopać, zrobić dziurę lub wywieźć kilka kamieni idealnym sprzętem okaże się koparko-ładowarka. Sprzęt pierwsza klasa.Sprzątanie po ognisku, transport drewna do piwnicy, przewożenie ciężkich sprzętów i mnóstwo innych rzeczy to pikuś jeżeli posiada się przyczepkę i traktorek Wader.Na koniec pracy koniecznie trzeba zrobić przegląd wszystkich sprzętów i wyszorować maszyny. Filip dokładnie sprawdza stan techniczny pojazdów a następnie wysyła wszystkie na myjnie.Podobają się Wam nasze sprzęty do ogrodowych porządków? To super, bo mamy kilka do rozdania! Zapraszamy na konkurs.


Zadanie jest proste. W komentarzu pod plakatem konkursowym na Facebooku (KLIK) dodaj zdjęcie pod tytułem:

"Porządki ogrodowe"Może to być jedno zdjęcie lub kolaż. Pamiętajcie, że jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie! Zgłaszacie się klikając w ten link --- WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE.

Nagrody to:
1. Śmieciarka Gigant
2.Taczka (trzy osoby wygrywają taczkę).
3. Łopatka XXL.

Zwycięży 5 osób, które zostaną wybrane przeze mnie oraz sponsora. Wybierzemy osoby, których fotografie najbardziej zapadną nam w pamięć (będą najbardziej kreatywne, rozbawią, poruszą...).


Konkurs organizowany jest dla fanów MaMa BalBinka i Wader. Przez fanów rozumie się osoby, które polubiły obie strony.

Zapraszamy również do (nie jest to konieczny wymóg):
 • Polubienia i udostępnienia plakatu konkursowego 
 • Zapraszania pod plakatem znajomych do wspólnej zabawy.
 • Zaobserwowania Wader na Instagramie (KLIK)
 • Zaobserwowania MaMa BalBinka na Instagramie (KLIK)


Konkurs trwa od 09-06-2017 r. do 23-06-2017 r. Wyniki zostaną ogłoszone do 7 dni roboczych od zakończenia konkursu. Zwycięzcy mają trzy dni na skontaktowanie się ze mną w sprawie wygranej.


Pełny regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest MaaMaa BaalBinkaa
2. Sponsorem nagród jest Wader.
3. Jedna osoba może dodać tylko jedno zgłoszenie.
4. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
5. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać poprawnie zadanie konkursowe.
6. Konkurs trwa od 09.06..2017 r do 23.06.2017 r do godziny 23:59
7. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 7 dni roboczych od daty zakończenia konkursu.
8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca ma obowiązek podania organizatorowi swoich danych teleadresowych (adres dostawy, nr telefonu oraz adres e-mail) poprzez wiadomość e-mail  ( maamaabloog@onet.pl ) lub poprzez wiadomość prywatną na fanpage strony MaaMaa BaalBinkaa w ciągu 3 dni od daty publikacji wyników na stronie organizatora. W przeciwnym razie jury wyłoni kolejnego zwycięzcę.
9. Wysyłka nagród przez sponsora możliwa tylko na terenie RP.
10. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez organizatora oraz sponsora swoich danych osobowych na potrzeby konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Zwycięzca ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawy.
11. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu przez Uczestnika.
12. Reklamacje należy składać na adres maamaabloog@onet.pl


Więcej konkursów znajdziesz na KONKURSOWE MAMY- KLIK.Uwaga wyniki!


Śmieciarkę wygrywa:

Monio Mania

Taczkę wygrywają:

Iga Wiśniewska
Dagmara Kowalewska
Klaudia Klaudia

Łopatkę wygrywa:
Renata Kamil Snoch

Czekam na Wasze adresy przez trzy dni :) Zapraszam też wszystkich na kolejny konkurs TUTAJ. 

13 komentarzy :

 1. Synuś zrobił cudne porządki😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Z taki sprzętami żadne prace ogrodowe nie sa straszne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. link odnoszący do profilu na Instagramie przenosi mnie na stronę, która "nie istnieje" :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, a może jeszze zmienisz zasady konkursu. Np 3 osoby wygrałyby za zdjęcie a 2 za opis ?
  Trochę zdyskryminowni są rodzice , którzy nie mają zdjęć bądź odpowiedniego sprzętu by takowe zdjęcie wykonać, a jako wierna obserwatorka twojego bloga czuję się źle, że nie mogę wziac udziału ....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety skoro konkurs już wystartował to zasad zmienić nie mogę. Będę miała to na uwadze następnym razem. Jeżeli chodzi o sprzęt to u mnie nigdy nie liczyło się to, że zdjęcie jest robione profesjonalnym sprzętem a bardziej liczył się pomysł. Jeżeli nie macie ogrodu to mogą to być porządki na spacerze, w lesie, sadzenie drzewka czy nawet podlewanie kwiatków na ogródku ;)

   Usuń
 5. Junior też uwielbia takie zabawy :)Jeżdżenie taczką to dla niego ogromna frajda :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uczenie Malucha od najmłodszych lat przez zabawę obowiązków jest świetnym sposobem na przyszłość. :) A ile zabawy!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, ale masz pomocnika :D Lubię Wader bo ma duży wybór zabawek w dobrych cenach :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwielbiamy zabawki Wader. ❤
  Są cudowne. ☺

  OdpowiedzUsuń