Segregowanie zabawek w pokoju dziecka z Lullaby Story + KONKURS

Udostępnij ten post

Ile jest tu mam zmagających się z dużą ilością zabawek w pokojach dzieci? Pluszaki, autka, lalki, puzzle, książki... Obecnie rynek dziecięcy rozpieszcza w wachlarzu możliwości i wyboru. Tylko jak to wszystko później posegregować? Co zrobić żeby w pokoju dziecka zapanował porządek?


U nas największym problemem są małe zabaweczki. Filip ma ich mnóstwo i niestety nie mają one swojego stałego miejsca. Wszystkie zamknięte w dużych pudełkach na zabawki i później problem znaleźć coś konkretnego. Na całe szczęście z pomocą przyszły nam pudełka od Lullaby Story.


Zawsze powtarzam, że produkty od rękodzielników mają duszę. Wystarczy spojrzeć na te pudełka aby się zakochać. Solidne i dokładne wykonanie, a do tego piękny i modny wygląd. Czego tu chcieć więcej?

Zabraliśmy się za segregację zabawek. Trzy skrzyneczki mamy z wieczkami. Tam powędrowały małe zabawki, które Filip lubi ale nie sięga po nie każdego dnia. Swoje mieszkanko dostała wioska Smurfów, zabawki z czekoladowych jajek i jogurtów oraz kolejka. Jest to genialne rozwiązanie, gdy chcemy mieć jakieś zabawki pod ręką ale nie chcemy aby były widoczne. Wiadomo, że starta zabaweczek wystająca ze skrzynki nie wygląda estetycznie. Jednak jak przykryjemy ją pokrywką to mamy już śliczne pudełeczko. Fajnie, że można układać je jedno na drugim tworząc wieżę. Wyciągamy jedną skrzynkę, bawimy się i chowamy wszystkie zabawki z powrotem. Proste, szybkie i estetyczne rozwiązanie.
Mamy także dwie skrzynki otwarte. Mają śliczne rączki dzięki, którym szybko możemy przenieść nasze zabawki z jednego pomieszczenia do drugiego. Na nich są drewniane napisy TOYS oraz BOOKS. Więc oczywiste było dla nas co się w nich znajdzie. Do jednej Filip szybko wybrał ulubione książki. Druga z nich zapełniona została autkami, które Filip uwielbia i wyciąga tysiąc razy dziennie. Te dwie skrzynki zawsze mamy pod ręką. Dobrze, że nie mają pokrywek.


Podobają się Wam nasze skrzynki? Mamy też jedną dla Was! Wystarczy, że weźmiecie udział w konkursie!

Zadanie jest proste. W komentarzu pod plakatem konkursowym na Facebooku (KLIK)KLIK odpowiedz na pytanie:

Co wsadziłbyś do takiej skrzynki?


Nagrodą jest:

Jedna skrzynka bez pokrywki z serduszkiem lub gwiazdką.


Konkurs organizowany jest dla fanów MaMa BalBinka i Lullaby Story. Przez fanów rozumie się osoby, które polubiły obie strony.


  Konkurs trwa od 07-07-2017 r. do 16-07-2017 r. Wyniki zostaną ogłoszone do 7 dni roboczych od zakończenia konkursu. Zwycięzcy mają trzy dni na skontaktowanie się ze mną w sprawie wygranej.


  Pełny regulamin konkursu:

  1. Organizatorem konkursu jest MaaMaa BaalBinkaa
  2. Sponsorem nagród jest Lullaby Story.
  3. Jedna osoba może dodać tylko jedno zgłoszenie.
  4. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
  5. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać poprawnie zadanie konkursowe.
  6. Konkurs trwa od 07.07..2017 r do 16.07.2017 r do godziny 23:59
  7. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 7 dni roboczych od daty zakończenia konkursu.
  8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca ma obowiązek podania organizatorowi swoich danych teleadresowych (adres dostawy, nr telefonu oraz adres e-mail) poprzez wiadomość e-mail  ( maamaabloog@onet.pl ) lub poprzez wiadomość prywatną na fanpage strony MaaMaa BaalBinkaa w ciągu 3 dni od daty publikacji wyników na stronie organizatora. W przeciwnym razie jury wyłoni kolejnego zwycięzcę.
  9. Wysyłka nagród przez sponsora możliwa tylko na terenie RP.
  10. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez organizatora oraz sponsora swoich danych osobowych na potrzeby konkursu i w związku z wykonaniem postanowień niniejszego Regulaminu. Zwycięzca ma prawo do wglądu swoich danych oraz ich poprawy.
  11. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu przez Uczestnika.
  12. Reklamacje należy składać na adres maamaabloog@onet.pl


  Zwycięzcą ślicznej skrzyneczki jest:


  Karolina Kozłowska

  Gratuluję i czekam na dane do wysyłki nagrody :)

  Wszystkich zapraszam także na nowy konkurs, który trwa tylko do jutra!!! Możecie go zobaczyć tutaj- KLIK. Już wkrótce też kolejne zabawy :) Jak zawsze kreatywne ;)

  8 komentarzy :

  1. Swietne te pudełka my pakujemy do pojemników po kawie-puszkach albo plastkiowych ale powiem szczerze wygląda yo brzydko na polce Te Wasze cuda sliczne sa

   OdpowiedzUsuń
  2. Cudne te skrzyneczki:-)
   U nas opanowywanie zabawek to ciężka sprawa... Niby mamy jakieś skrzynie, szafkek sporo itp ale i tak ciężko wszystko pochować żeby był ład i skład ;-)

   OdpowiedzUsuń
  3. W moim wypadku właśnie ładne opakowania sprawdziły się przy... sprzątaniu po skończonej zabawie - syn został uświadomiony, że zabawki muszą mieć ładny domek i jak kiedyś nie chciał sprzątać po sobie, tak teraz nie trzeba nawet mu o tym przypominać :)

   OdpowiedzUsuń
  4. Nie dość , ze przydatne to świetnie się nadają do zdjeć :) Lubię takie skrzynki!

   OdpowiedzUsuń
  5. Ach marzenie , które może uda się spełnić 🍀

   OdpowiedzUsuń
  6. nazbierał mi się smaoczków, butelek, termometrów, innych małych akcesoriów, wszystko bym wsadziła do pudełko na pamiątkę po malutkiej Zuzi kiedyś sobie poogląda :)

   OdpowiedzUsuń
  7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   OdpowiedzUsuń
  8. Do tej skrzyneczki schowałabym wszystkie słowa mojego dziecka, rozpoczynające się na „nie”, gdy poproszę, aby zaczął sprzątać swoje zabawki, czyli „nie zrobię tego, nie teraz Mamusiu, nie chcę, nie mam rączek Mamusiu”. Jestem przekonana, że wraz z pojawieniem się tej skrzyneczki w wypełnionym po brzegi królestwie mojego dziecka wreszcie zagościłby ład, harmonia i porządek. Skrzyneczka stałaby się powodem, aby wreszcie małe elementy klocków znalazłyby swoje należne miejsce, opuszczając tym samym zaminowaną podłogę w salonie, wnętrza moich butów czy torebkę, do której syn namiętnie wrzuca mi w trakcie sprzątania swoje ulubione zabawki;-)

   OdpowiedzUsuń