Cukierek albo psikus? Halloween tak czy nie?

Halloween budzi sprzeczne emocje w wielu osobach. W Polsce pojawiło się w latach 90. Czyli nie trudno się domyślić, że przez te wszystkie lata zdążyło już zdobyć sporą rzeszę zwolenników ale także dużą gromadę przeciwników. Jakie emocje budzi zabawa "Cukierek albo psikus"? 

Czytaj dalej

Trzy w jednym- oryginalna półka na autka, pomoc naukowa i zabawka.

W pokoju małego chłopca zazwyczaj można znaleźć autka. Jeżeli jest to mały miłośnik czterech kółek to znajdziemy ich 20, 50, 100 lub jeszcze więcej. Fajnie patrzy się na trzy lub czterolatka, który ma swoją pasję. Gorzej jak owa pasja zaczyna powoli wymykać się spod kontroli.

Czytaj dalej

Kiedy i jak zacząć podawać dziecku mleko krowie?

Jednym z najczęściej zadawanych pytań przez rodziców jest zdecydowanie te dotyczące mleka. Najpierw zaczyna się od tego jaki sposób karmienia jest lepszy. Mleko modyfikowane czy pierś matki? Następnie pojawia się problem wprowadzenia mleka krowiego? Kiedy i jak podawać dziecku mleko krowie?

Czytaj dalej

Dlaczego warto ożywić swój salon?

Ostatnio nastała moda na minimalizm. Wszędzie mniej znaczy więcej. Powoli zaczynają nudzić mnie pomieszczenia gdzie nie ma koloru. Cztery białe ściany, tapczan i komoda- najlepiej też białe lub szare. Takie widoki mamy w magazynach, na Facebooku i Instagramie.

Czytaj dalej