Ratunku! Moja łazienka jest nudna. Co robić?

Udostępnij ten postKażdy z nas ma tak czasem, że czuje silną potrzebę zmiany. Zmiany w otoczeniu często wychodzą nam na plus, bo przynoszą nam świeżość i energię.


Nie będziemy mówić o wielkich zmianach w życiu typu nowy partner, praca czy miejsce zamieszkania. Te mają zdecydowanie większy wpływ na nasze życie. Porozmawiamy o nieco innych zmianach. Bardzo lubię dekoracje i dodatki, które ocieplają wnętrza pomieszczeń w moim domu. Czasem mam także ochotę na większe zmiany typu nowe meble czy kolor ścian. Ostatnio jednak cały czas "chodziła" za mną łazienka. Zmiana koloru ścian w sypialni czy fototapeta w pokoju nie są tak znaczące jak wymiana płytek w łazience. Wiadomo, że całkowity remont łazienki nie jest tanią sprawą i możemy sobie na niego pozwolić zdecydowanie rzadziej niż malowanie ścian w innych pomieszczeniach. Co zatem zrobić, gdy już nie możemy patrzeć na naszą łazienkę? Co zrobić, gdy koniecznie potrzebujemy zmian?

Oczywiście postawić wszystko na jedną kartę jaką są dodatki. To właśnie nim możemy nadać nowego charakteru naszemu wnętrzu. Jednak należy pamiętać, że aby efekt był zadowalający musimy takich dodatków ustawić sporo i dobrać je tak aby tworzyły całość o idealnie się eksponowały.

Moja łazienka jest w kolorze zieleni i bieli. Kolor dodatków musiał się mocno wyróżniać aby nie zginąć w tak jasnym pomieszczeniu. Postawiłam na ciemny brąz i myślę, że był to dobry wybór.

Jakie dodatki można umieścić w łazience?

Najpierw warto zacząć od kompletów łazienkowych. Tak właściwie to takie zastawu stanowią 1/3 dodatków w naszej łazience. Dozownik na mydło, podstawka, kubek na szczoteczki, szczotka do ubikacji, kubeczki na waciki przecież te wszystkie elementy są rozmieszczone w różnych miejscach naszego pomieszczenia.Kolejnym dodatkiem o to bardzo dużym jest kosz na pranie. Niby to zwykły pojemnik do przechowywania brudów a jednak to niesamowite jak bardzo potrafi nadać charakteru wnętrzu. Obecnie modne są piękne kosze wiklinowe. Taki też właśnie wybrałam do swojej łazienki. Do dzisiaj nie mogę oderwać od niego oczu.Jak już mamy w czym przechowywać brudne ciuchy to warto pomyśleć też o tym w czym przechowywać kosmetyki o drobiazgi. Przecież te wszystkie buteleczki, pudełeczka, gumki, szczotki o tysiąc innych rzeczy leżących na półkach nie wygląda zbyt estetycznie. Natomiast ułożone w wiklinowym koszyku dodaje łazience klasy o uroku.Jest jeszcze jedna istotna rzecz, której według mnie nie może zabraknąć w żadnej łazience. To mały dywanik, który doda ciepła w nogi ale ociepli i nada przytulnego wyglądu.


Wszystkie dodatki, które zostały umieszczone w dzisiejszym poście można znaleźć na stronie AWD Interior  jest to firma specjalizująca się w dostarczaniu ciekawych dodatków, akcesoriów i funkcjonalnego wyposażenia łazienek.

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza