Hello Dino czyli witamy na świecie małe dinozaury+ KONKURS.


Wyobraźcie sobie wielki, gęsty las. Ogromne drzewa skrzypią, a w tle słychać wodę spadającą z wodospadu i rozbijającą się o ogromne kamienie w dole. Nieopodal skał, tuż za gęstymi i pachnącymi krzewami można znaleźć ogromne gniazdo. W nim leży pięć jajek. Wszystko to w grze planszowej "Hello Dino".

Czytaj dalej

Niedziela z rodziną w galerii handlowej? Jesteśmy na tak!


Od jakiegoś czasu funkcjonuje coś takiego jak niedziela niehandlowa. Zapewne nie trzeba nikomu wyjaśniać czym taka niedziela jest. Społeczeństwo podzieliło się na tych, którzy są kategorycznie przeciw i na tych, którzy całym sercem popierają ten projekt. Moja rodzinka bardzo lubi spędzać niedzielę w galeriach handlowych i jeżeli tylko jest ku temu okazja to korzystamy.

Czytaj dalej

Pielęgnacja skóry latem.


Bardzo często podchodzimy do wielu spraw z dystansem. Jest nam smutno, gdy kogoś dotyka coś przykrego ale nie dopuszczamy do siebie myśli, że taka sama sytuacja może spotkać także nas. Często także ignorujemy dobre rady i w pewien sposób ignorujemy je. Tak samo jest z pielęgnacją skóry latem. Niby wiemy, że nieodpowiednia pielęgnacja może prowadzić do poważnych konsekwencji ale zapominamy, że nas także to dotyczy.

Czytaj dalej

Konkurs na wzorowe porządki.

Zapewne przed świętami wysprzątaliście każdy kąt w swoim domu. Co powiecie teraz na porządki noworoczne? Jestem przekonana, że znajdzie się coś do sprzątnięcia.

Czytaj dalej