Dlaczego prezent ze zdjęciem jest idealny na każdą okazję?

Udostępnij ten post

Niech rzuci kamieniem ten kto nigdy nie miał problemu z wymyśleniem prezentu na jakąś okazję. Ja niestety mam tak często i mimo, że myślę i myślę nad konkretnym podarkiem to wracam zazwyczaj do jednej sprawdzonej opcji jaką jest prezent ze zdjęciem, który jest idealny na każdą okazję.

Urodziny, imieniny, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Matki i Ojca, święta lub chociażby nadchodzące Walentynki czy Dzień Kobiet- okazji do świętowania jest naprawdę mnóstwo. Tak samo wiele jest okazji do obdarowywania najbliższych. Każdy z nas chce aby prezent, którym obdarujemy wyjątkową dla nas osobę przywołał na jej twarzy uśmiech i sprawił ogromną radość. Czy czwarta para skarpet pod choinką to dobry pomysł? Książka która nie trafi w gusta czytelnicze solenizanta? Jaki jest ten idealny prezent na każdą okazję? Jak dla mnie to ten prezent ze zdjęciem. Dlaczego?

Często mówi się, że życie ucieka nam przez palce. W dzisiejszych czasach "złapanie" tych wyjątkowych i ulotnych chwil nie stanowi wielkiego problemu. Praktycznie każdy z nas otoczony jest sprzętem pozwalającym uchwycić te momenty na fotografii lub filmiku. Tylko kto z nas przegląda te fotografie na szklanych ekranikach? Zazwyczaj po czasie o nich zapominamy i giną gdzieś przy zmianie telefonu lub uszkodzeniu sprzętu. Wystarczy przenieść je na kubek, brelok do kluczy, kalendarz czy fotoksiążkę i już mamy piękny sentymentalny prezent oraz pamiątkę na zawsze. 

W tym roku pod choinką dziadkowie Filipka znaleźli śliczne fotokalendarze, które zrobiliśmy na stronie Uwolnij Kolory. Zdjęcia, które pojawiły się w kalendarzu to wspomnienia z całego poprzedniego roku. Staraliśmy się dobrać je tematycznie to każdego miesiąca np. w grudniu pojawiło się zdjęcie z ubierania choinki, we wrześniu zdjęcie uczącego się wnuka, w maju zdjęcie z urodzin. Teraz kalendarz dumnie zdobi ścianę w kuchni u dziadków a oni za każdym razem spoglądając na niego uśmiechają się szczerze i wspominają. W tym roku już zaczęłam robić zdjęcia na przyszły rok. Pod choinką w przyszłym roku także znajdą się fotokalendarze z najpiękniejszymi wspomnieniami. Dla tych uśmiechów naprawdę warto.
Prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka również był wyjątkowy. Filip wybrał na stronie Kolorland wzór kubeczków z napisem Kocham Cię i zrobiliśmy wspólnie zdjęcie z wielkim sercem. Teraz dziadkowie pijąc kawę patrzą na uśmiechniętego wnuka. Ci z Was, którzy obserwują nas na FB i Instagramie wiedzą, że kubeczki są magiczne. Magię możecie zobaczyć tutaj- KLIK. Na pozór kubeczki wyglądają bardzo zwyczajnie. Czarne, jednolite kubeczki ale, gdy wlejemy do nich wrzątku pojawia się druga warstwa a na niej zdjęcie i napis. W momencie, gdy kubek stygnie to zdjęcie chowa się za czarną warstwą.  Coś wspaniałego i oryginalnego.W naszym domu można znaleźć mnóstwo takich pamiątek, zdjęć, fotoalbumów i obrazów. Chciałabym każdy piękny moment zachować na zawsze w pamięci. Dzięki takim gadżetom i fotoalbumom jest to znacznie łatwiejsze.

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza