Konkurs- "Pakowanie śmieszna sprawa".

Udostępnij ten post


Kto z Was lubi się pakować? Ja nie, bo zawsze brakuje mi miejsca. Bez względu na to czy chodzi o pakowanie na wakacje, pakowanie zakupów w sklepie czy ubrań, z których syn już wyrósł. Zawsze brakuje mi miejsca!

W tym roku wyjeżdżając na wakacje mąż zadał mi pytanie, gdy zobaczył ilość walizek w bagażniku:
- Ciekawe jak ty sobie poradzisz w przyszłym roku?
Przeraził mnie. Przecież za rok pojedzie z nami na wakacje jeszcze wózek i milion ubranek dla dzidziusia. W dodatku dodatkowy fotelik w aucie. Ups! A może tak kupić jakiegoś mini tira?

Kiedyś na zakupy zabrałam przypadkiem tylko jedną torbę. Oczywiście nie spakowałam się do niej cała. Reszta zakupów wylądowała w torebce, pod pachami i w zębach. Wyglądałam komicznie idąc tak do auta ale nie kupiłam plastikowej reklamówki. Brawo ja!

Kolejnym razem pakowałam naszą trójkę na basen. Oczywiście trzy torby rzeczy, które koniecznie trzeba zabrać. Zgadnijcie czego nie wzięłam? Strojów kąpielowych!

Jadąc z mężem na zakupy zapomniałam zakluczyć drzwi wejściowych. Mąż się wróciły a ja poleciałam z kluczem żeby je zamknąć. Po drodze nasłuchałam się jaki to ze mnie lekkoduch. Zastanawiałam się całą drogę kiedy mu powiedzieć, że znów musi się wrócić bo nie wzięłam portfela.

Takich sytuacji miałam tysiące a zapewne drugie tyle przede mną.

Zazwyczaj wychodząc z domu muszę mieć ze sobą: klucze, portfel, telefon, chusteczki i coś do picia. Jestem ciekawa bez czego Wy nie ruszacie się z domu!

Dlatego mam dla Was konkurs!


Zadanie konkursowe:


Pokaż bez czego nie ruszasz się z domu! Nie musi to być jedna rzecz! Odpowiedzią może być komentarz, wierszyk, filmik, zdjęcie... Forma dowolna!Konkurs trwa od 11.08.2019 do 26.08.2019r.

Wyniki zostaną podane w ciągu 5 dni roboczych od zakończenia konkursu.

Zabawa równocześnie trwa na:

- BLOGU zostawiacie komentarz pod tym wpisem KLIK


http://www.mamabalbinka.pl/2019/08/konkurs-pakowanie-smieszna-sprawa.html

- FACEBOOKU zostawiacie komentarz lub swoją pracę pod plakatem konkursowym KLIK


https://www.facebook.com/495943500546916/posts/1458218587652731/

- INSTAGRAMIE zostawiacie komentarz pod plakatem konkursowym KLIK


https://www.instagram.com/p/B1BlfjiFOCm/?igshid=kaxkovakttxe

Jeżeli chcecie zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo to możecie wziąć udział na wszystkich trzech kanałach (blog, FB, Instagram) jednak na każdym zostawiacie tylko jeden komentarz lub jedną pracę.

Nagroda to plecak dla mamy z funkcją przypięcia do wózka ufundowany  przez Canpol babies. Z pośród wszystkich zgłoszeń (blog, FB, Instagram) zostanie wyłoniony jeden zwycięzca, który otrzyma w nagrodę plecak ze zdjęcia.

Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj KLIK

http://www.mamabalbinka.pl/2016/08/sniadanie-na-sodko-czy-na-sono.html

A w przyszłym miesiącu blogosfera Canpol ma do przetestowania takie oto zestawy:


Więc zapraszamy wszystkie mamy blogujące do zgłaszania się do testów i organizacji konkursów KLIK. My także się zgłaszamy żeby zorganizować Wam kolejną zabawę.

Wyniki!

Było mi bardzo ciężko wybrać, bo miałam aż czterech faworytów więc pomogły mi w wyborze moje wróżki ;) Więc reklamacje kierować do nich jakby co.

Wygrywa:

Katarzyna Mecmajer.

Gratuluję i czekam na wiadomość z danymi do wysyłki (telefon i e-mail także).

Mam też dobre wieści. Już wkrótce będzie konkurs z zestawem zabawek ze zdjęcia wyżej ☺ Zapraszam też na naszego FB, bo tam lada moment będzie do zdobycia glukometr.

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza