Konkurs: Zbuduj mi coś!

Udostępnij ten postJako dziecko kochałam układać klocki. Miałam naprawdę bujną wyobraźnię i ona pomagała mi tworzyć ciekawe budowle. Czy dzieci teraz lubią bawić się klockami?


Wydaje mi się, że tak! Czego uczą się podczas takiej zabawy? Myślę, że przede wszystkim koncentracji i usprawniania koordynacji oko-ręka. Jest też wiele innych atutów jak nauka cierpliwości, rozwijanie wyobraźni, trenowanie kolorów i kształtów oraz wiele innych.

W związku z tym, że klocki są takie fajne to mam dla Was konkurs!Zadanie konkursowe:


Gdybyś miał/a nieograniczoną liczbę klocków to co byś z nich zbudował/a. Odpowiedzią może być komentarz, wierszyk, filmik, zdjęcie... Forma dowolna!Konkurs trwa od 13.09.2019 do 27.09.2019r.

Wyniki zostaną podane w ciągu 5 dni roboczych od zakończenia konkursu.

Zabawa równocześnie trwa na:

- BLOGU zostawiacie komentarz pod tym wpisem KLIK


http://www.mamabalbinka.pl/2019/09/konkurs-zbuduj-mi-cos.html

- FACEBOOKU zostawiacie komentarz lub swoją pracę pod plakatem konkursowym KLIK


- INSTAGRAMIE zostawiacie komentarz pod plakatem konkursowym KLIK


https://www.instagram.com/p/B2XCTRdIMm0/?igshid=j78cjs6eiebu


Jeżeli chcecie zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo to możecie wziąć udział na wszystkich trzech kanałach (blog, FB, Instagram). Pomysłów na takie budowle możecie przecież mieć wiele! My dajemy Wam szansę na zaprezentowanie trzech z nich! Po jednym pomyśle na każdy kanał (blog, Instagram i Facebook).

Nagroda to zestaw zabawek ze zdjęcia (klocki sensoryczne plus piłki) przez Canpol babies. Z pośród wszystkich zgłoszeń (blog, FB, Instagram) zostanie wyłoniony jeden zwycięzca, który otrzyma w nagrodę zabawki ze zdjęcia.

Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj KLIK

http://www.mamabalbinka.pl/2016/08/sniadanie-na-sodko-czy-na-sono.html

A w przyszłym miesiącu blogosfera Canpol ma do przetestowania opakowania termiczne i smoczek więc zapraszamy blogujące mamy aby zgłaszały się do testów i organizacji konkursu.

Powodzenia!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz