O nas

Witamy Cię serdecznie.

Miejsce te stworzyłam z potrzeby dzielenia się swoimi przemyśleniami, doświadczeniami, problemami i sukcesami. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że blogowanie tak bardzo mnie wciągnie i stanie się moją pasją. Każdy post, który tu zamieszczam jest odzwierciedleniem tego co obecnie 'gra' mi w duszy. Wkładam tu całe moje serce i robię to z wielką przyjemnością. 


Drogi czytelniku chcielibyśmy Ci się przedstawić i napisać kilka słów o każdym z nas. Więc jeżeli chcesz nas bliżej poznać to zapraszam:

Mama Kasia

 Rozważna i poukładana z przebłyskami spontaniczności. Nieperfekcyjna Pani Domu, która czuje się spełniona w roli mamy i żony. Uwielbia czytać książki, układać puzzle i grać w gry planszowe. Czasami eksperymentuje w kuchni- z różnym skutkiem.

Tata Sylwester

Spontaniczny i żywiołowy z przebłyskami rozwagi. Spełnia się w sferze zawodowej i rodzinnej. Miłośnik podróży- tych małych i dużych. Inicjator wszelkich spontanicznych wycieczek i zabaw. Uwielbia aktywnie spędzać czas z rodziną.

Synek Filip

Połączenie dwóch sprzecznych charakterów. Bardzo żywiołowy chłopiec, który potrafi się także wyciszyć i skupić. Kocha aktywne zabawy, a także te kreatywne. 


Jak widzisz jesteśmy trzyosobową, idealnie uzupełniającą się rodziną! Zapraszamy Cię w nasze progi i mamy nadzieję, że będziesz u nas często bywać. Pamiętaj, że sprawisz nam dużą przyjemność pozostawiając po sobie jakiś ślad.


1 komentarz :